ferenc

Když kliknu pravým tlačítkem na odkaz, neobjeví se výzva „Uložit cíl odkazu“, jak mám stránku stáhnout?

Když kliknu pravým na odkaz tak zde žádné tlačítko uložit cíl odkazu není. Jak mám stránku stáhnout?

Nejlepší odpověď
quentos

Nezakládejte novou otázku, doplňte tu původní, jinak respondenti nevědí, o co přesně jde.

Další odpovědi
BANAN93

hoď sem přímo link čeho chceš stáhnout

gecco

Co to je „tlačítko“???
___
Jaký používáš prohlížeč? – uveď i verzi)…

ivzez

U podobných dotazů je potřeba uvést co nejvíce informací,
aby odpovídající věděli, s čím chcete poomoct nebo poradit.

Jaký prohlížeč používáte a co přesně chcete uložit – stránku, na níž právě jste, stránku, na kterou směruje odkaz, nebo nějaký soubor (program, obrázek, mp3, dokument, …)?

V případě stránky, na níž právě jste by měl
ve většině prohlížečů fungovat tento postup:

V hlavní nabídce (liště) kliknout na „Soubor“ ► uložit jako
► a proklikat cestu, kam, chcete stránku uložit.
_____

Další možnosti:

(1)
Samotný text:

označte celou stránku (CTRL + A),
zkopírujte do schránky (CTRL + C),
vložte (CTRL + V) do libovolného textového editoru
a uložte jako TXT, DOC, RTF, ODT, ….

(2)

Text se zachováním odkazů:
Zobrazte si zdrojový kód:
Hlavní nabídka ► Zobrazit ► Zdrojový kód
otevře se jakési podokno prohlížeče a v něm:
Soubor ► uložit jako

Ke zdrojovému kódu byste se měl dostat i prostřednictvím pravého tlačítka myši,
ale někteří „frikulíni“ pravé tlačítko na svých webech blokují. V takovém případě by měl pomoci zákaz java scriptu v prohlížeči.

Zdroj: Vlastní zkušenost (tohle okénko už mne dlouho provokuje)…