Michal Kole

Když Kate Middletonová absolvovala vojenský výcvik přežití, chtěli po ní, uplavat 50m pod vodou? Co jí ještě učili?

Pro mazala:

Když mi odpovíš, tak si ušetříš práci s mazáním, protože to sem nebudu muset každých 10 minut znova vkládat.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Pokud vím, tak ji akorát instruovali, jak se uchovat při únosu, jak navázat kontakt s únoscem apod. O nějakou její zdatnost vůnec nešlo.

Další odpovědi
led

Prežíť každú predpokladanú situáciu.
PS.
nemáte ten istý výcvik, prežiť negativy plávavajúcich otázok?