OptieX

Je-li na čas zrychlena výroba výrobku a pak vrácena do normálního tempa, je výrobek přesto vyroben rychleji než obvykle?

Když k výrobku, u kterého nějaký čas trvá výroba, na nějaký čas zrychlí výrobu, ALE po chvíli ho zase odvolám, furt je ten výrobek vyrobenej rychleji?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nějak to nechápu „zrychlit výrobu“. Každý výrobek se produkuje tím nejekonomičtějším známým způsobem, přičemž rychlost výroby je jedním ze zásadních faktorů.
Rychlost výroby (při zachování technologie a výrobního postupu) se NEDÁ zvýšit, leda na úkor kvality, nákladovosti apod., to už je ale o něčem jiném.

CASH FLOWS

Jste v obtížné finanční situaci? Potřebujete naléhavé finanční prostředky k realizaci projektů? Kolik toho potřebujete? Chcete ji obdržet do 24 hodin? Řešení je nyní k dispozici a nabízí bezpečnou a čestnou nabídku půjčky, která trvá pouze 24 hodin a nevyžaduje žádné obtížné podmínky. Nabídka půjčky začíná od 3 000 do 95 000 000,00 USD za úrokovou sazbu 3%. Splacení půjčky začíná (1 – 25 let) – (12 – 300 měsíců). Pokud potřebujete bezpečnou a bezproblémovou nouzovou půjčku, kontaktujte nás rychle:

Kontakt
E-mail: cashflows571@gmail.com
Whatsapp: +380959271564
S pozdravem
Joe Campbell