Když jste tady na Odpovědích, sedíte u PC celou dobu?

Sedíte u PC celou dobu, nebo jen chvilkama sem nahlídnete a odpovíte, či se zeptáte a zase se vracíte k práci?

Nejlepší odpověď
vagra

Po chvilkách, párkrát denně.

Další odpovědi
annas

Přesně tak to dělám.
Doplňuji:
Zjišťuji, že jsem blbě četla otázku – platí, že na chvíli nahlédnu, odejdu a zase se objevím.

anonym

Kdybych celou dobu seděl u PC,nic bych jiného neudělal.Sem tam tady nahlédnu,popřípadě odpovím či vložím otázku.

quentos

nevím kde jste vy – já nejsem na otázkách, ale na Odpovědích; povětšinou u toho mám práci na PC, překládám a podobně, tož občas zaběhnu sem na stránku a refreshnu

led

občas pozriem

hanulka11

Někdy je chvilka,že třeba se sejde víc otázek tak se snažím odpovědět ,poté dělám něco jiného, nebo čtu na jiných stránkách zajímavosti.Je to jako droga..... musím zase po chvíli nahlédnout co je nového.

Miroslavst

Když tu jsem, snažím se tu být. Pokud něco dělám, věnuji se práci a ve chvílích „přestávky“ se zase vrátím.

BEAES

Někdy jsem třeba hodinu a pročítám si i staré odpovědi, spíše ale přečtu, odpovím a zase běžím něco dělat.