Nela56

Když jste na Odpovědích na telefonu, máte v něm zprávy a diskuze?

Dnes jsem dala noťas do opravny, tak jsem odkázána na telefon a už dávno jsem si všimla, že zde nemám zprávy ani diskuze… Zkoušela jsem zpravy rozkliknout i v mailu,kde mi na ně přišlo upozornění, ale nejde to… Máte to stejně? (Také se omlouvám, že teď na zprávy neodpovídám)

Když jste na Odpovědích na telefonu, máte zde zprávy a diskuze?

Nejlepší odpověď
anonym

Najeď dolu a dej klasické zobrazení :)