bolak

Když jste měli v dětství žízeň, taky vám rodiče říkali abyste si dali nohy křížem, místo toho aby vám dali napít?

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, říkali a taky říkali když jsem otravovala, že mám hlad: ty máš hlad? Tak si ho hlaď a říkej mu malej! Dodneška jsem na to alergická a jak jsem si slibovala, že to svým dětem říkat nebudu, tak v tomto případě jsem to splnila. Navíc, nevím proč, mi zakazovali pít při jídle. O dnešním všeobecném názoru na pitný režim, nevěděli nic. A jaká jsem vyrostla ! Tolik věcí dělali ti naši rodiče a předkové špatně, že by jeden získal dojem, že je tu několik generací úplně špatně vychovávaných a živených lidiček. :D

Další odpovědi
radce

Jj, …a ruce za hlavu a vypij celou Vltavu…
…asi v te dobe jsem zacal mit rad pivo…
Doplňuji:
Bohemica:
Mne taky rikali, ze kdyz ho budu hladit, ze bude malej, ale nemeli pravdu. Kdyz jsem ho zacal hladit, byl vetsi a vetsi. Takze me vlastne rodice naucili onanovat…

Drap

Říkali, ale pít mě neodnaučili.

david22

Taky mě tím dráždili.

Damiana

Rodiče ne, ale učitelky byly takhle sadistické…:-)

pusinka50

Jojo, často. A když jsem měla hlad, tak místo toho, aby někdo šel mi něco připravit, tak jsem slyšela jen „tak si ho hlaď a říkej mu malej“.

everest

říkali mi to ale hned jsem dostal napít

pizlicka

rikali,a pak mi dali napít.

kobranek

Jenom když jsem je strašně nas*al. :)

manon

taky, taky… i s tím hladem – zdá se, jakoby minulé generace neoplývaly zvláštní fantazií :D Takhle opisovat :)
Doplňuji:
PS: Ale abych nepomlouvala, říkali říkali, ale dali u toho vždy taky najíst a napít :)