Avatar uživatele
bolak

Když jste měli v dětství žízeň, taky vám rodiče říkali abyste si dali nohy křížem, místo toho aby vám dali napít?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? manon, GM, johana 56, Deli, briketka10, anonym před 4172 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jo, říkali a taky říkali když jsem otravovala, že mám hlad: ty máš hlad? Tak si ho hlaď a říkej mu malej! Dodneška jsem na to alergická a jak jsem si slibovala, že to svým dětem říkat nebudu, tak v tomto případě jsem to splnila. Navíc, nevím proč, mi zakazovali pít při jídle. O dnešním všeobecném názoru na pitný režim, nevěděli nic. A jaká jsem vyrostla ! Tolik věcí dělali ti naši rodiče a předkové špatně, že by jeden získal dojem, že je tu několik generací úplně špatně vychovávaných a živených lidiček. :D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
radce

Jj, …a ruce za hlavu a vypij celou Vltavu…
…asi v te dobe jsem zacal mit rad pivo…
Doplňuji:
Bohemica:
Mne taky rikali, ze kdyz ho budu hladit, ze bude malej, ale nemeli pravdu. Kdyz jsem ho zacal hladit, byl vetsi a vetsi. Takze me vlastne rodice naucili onanovat…

Upravil/a: radce

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Říkali, ale pít mě neodnaučili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Taky mě tím dráždili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Rodiče ne, ale učitelky byly takhle sadistické…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Jojo, často. A když jsem měla hlad, tak místo toho, aby někdo šel mi něco připravit, tak jsem slyšela jen „tak si ho hlaď a říkej mu malej“.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
everest

říkali mi to ale hned jsem dostal napít

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

rikali,a pak mi dali napít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kobranek

Jenom když jsem je strašně nas*al. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

taky, taky… i s tím hladem – zdá se, jakoby minulé generace neoplývaly zvláštní fantazií :D Takhle opisovat :)
Doplňuji:
PS: Ale abych nepomlouvala, říkali říkali, ale dali u toho vždy taky najíst a napít :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek