Když jste byli v bazénu, všimli jste si někdy někoho, že by se nesprchoval? Vy se sprchujete když jdete do bazénu?

Nejlepší odpověď
anonym

Všimnu si,když někdo se neosprchuje.To ale porušuje provozní řád a může být i vykázán.Nerada se koupu v bazénu potu ostatních návštěvníků.V kry­tém bazénu i venku.Já sama se sprchuji.

Další odpovědi
fcoop

Spíš je nápadný ten,kdo se osprchuje.
Někteří lidé jsou opravdu dobytek.
Přišel jsem ráno na koupaliště,a když jsem odcházel,chybělo vodě v bazénu k dokonalosti plavající hovno.Chcíplej a nafouklej pes by neudivil.
Kdyby dávali do vody látku,která signalizuje moč,tak se leckdo radši vykoupe ve své senkruvně.To má zdarma a je to stejné.
Skončil jsem s plovárnami.