e1232851@trb

Když jsou zakázané reklamy na cigarety, proč ne na alkohol?

Odpovědi
anonym

Barbakane,trošku si protiřečíš,ne­myslíš?
Tvá slova:
Pod vlivem cigaret neuděláš tolik škod jak pod vlivem alkoholu.
Proto jsou reklamy na cigarety zakázané?
Fakt výborná odpověď.

cizrna

Vždyť ale jsou reklamy na cigarety, třeba v trafikách a na billboardech občas vídám reklamy na novinky… naposledy jsem viděla na „Máčka“ s dvěma kapslemi. A předtím na „Kamelky“ s borůvkovou příchutí.

anonym

Protože pod vlivem cigaret neuděláš tolik škod jak pod vlivem alkoholu. Je to jen zástěrka vlády, protože dobře ví, že dobré věci nepotřebují reklamu.

Jugare, inteligent pochopí, co jsem tím myslel, ale bohužel, ty mezi ně nepatříš a jinak se věnuj otázce a nedělej rozbory odpovědí.

lexx

protože zákonodárci víc chlastaj než hulí

chachar1922

Mě by zajímalo spíše, jak dlouho tu bude ta reklama na Papáju :D

anonym

jjojo.

anonym

Pro Brbakana:
http://tinypic­.com/player.php?v=ib­w5ft%3E&s=9#.VmKor40QVjo

anonym

Když už nemáš argumenty…vkládáš 3.14-oviny.