Verona14

Když jsou na střední škole příjímací zkoušky, jsou tam normálně žáci té školy?

Ahoj, jdu dělat přijímací zkoušky na střední školu a zajímalo by mě jestli tam kromě těch co jdou na přijímačky budou i žáci školy, protože si neumím představit jak to probíhá, přece jen je na to potřeba klid, díky za odpověd

Nejlepší odpověď
quentos

V den přijímacích zkoušek na konkrétní školu obvykle vyučování tamějších studentů normálně probíhá (pokud se nekonají o prázdninách), studenti dané školy bývají v takových případech pouze poučeni, aby se v blízkosti učeben, kde přijímačky probíhají, chovali tiše.

Další odpovědi
Renatka196

Asi jak kde :)
Až je budu dělat já ( také tento rok) tak tam mohe kamarádka nebude :)
Dnes jsme to řešily, dostali ve škole volno :)
Pokud nekoho na te skole znas, zeptej se :)

šalinovník

Na naší škole jsou přijímačky ve středu a máme kvůli nim ředitelské volno :)

Elvika

Záleží na tom kde… My například kvůli příjímacím zkouškám a pohovorům začínáme příští týden o něco později, ve čtvrtek máme dokonce ředitelské volno… (No, nestěžuju si :D)

mezara

Také mě čekají přijímačky,když jsem si je zkoušela nanečisto, tak dali ředitelské volno celé škole. Nevidím důvod, proč by to tak neudělali u těch důležitých :)