Asker1144

Když jsou dva PC připojeni ke stejné wifi síti, mají přístup k souborům ?

Dobrý den, mám dotaz. Když jsou dva počítače připojeni ke stejné wifi síti, tak může jeden z uživatelů počítače mít automaticky přístup k souborům (fotkám, videím) toho druhého uživatele počítače, jenž je připojen na stejné wifi síti, aniž by o tom věděl ? Děkuju moc.

Nejlepší odpověď
elkon

To záleží jestli je nastaveno propojení jednoho s druhým. Že jsou připojené k stejné síti ještě nic neznamená.

Další odpovědi
Pepa25

Mohou mít, ale automaticky jen z důvodu připojení ke stejné WiFi podle mě nemají. Je potřeba nastavit sdílení.

Asker1144

A jak prosím zjistím, že nemám to sdílení nastavené ? Děkuji moc.