panenka

když jsme u té gratulace chtěla bych také popřát i uživatelce iceT k dosažení stříbrné příčky

Moc ti gratuluji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jo tak to musím také popřát, protože tato uživatelka je mi sympatická :D
Gratuluji ke stříbru a jen tak dál.

Další odpovědi
anonym

iceT moc se omlouvám že jsem si nevšimla tak hodně šteští,trpělivosti a hodně otázek i skvělých odpovědí

aramah

Take se připojuji ke gratulaci.

hanulka11

Také letí přáníčko, potěší tvé srdíčko.

Nekoukám do profilů, tak dodatečné přání

BEAES

I ode mě gratulace k dosaženému úspěchu…jen tak dále.

myšpulín

Také posílám velkou gratulaci 🙂

anonym

Dovolte,abych i já se připojila ke všem těm krásným gratulacím!

mojitek

Taky gratulujůůůůůůůůůů 😉

annas

iceT – rovněž moc gratuluji a děkuji za vše.

panenka

Nemáš iceT zač 🙂

iceT

Lidičky mockrat dekuju za pranicka,jste moc hodnousci a milousci…

kropitko

Také vám gratuluji,sice pozdě, ale o to víc,,,:-D