mikee.nikee

Když jsi nainstaluji na jednom PC hru a soubory které se mi nainstalovali přesunu na druhé PC, „pojede“ hre

Nejedná se o moc náročnou hru (minecraft)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ne

Velmi pravděpodobně ne – musel bys kromě instalovaných souborů přenést do druhého PC i patřičné klíče registrů (laikovi nelze doporučit, aby registry editoval)…
Jaký je problém ve zkopírování instalačky a jejím nainstalování na druhém stroji??

Hamon

Jiná odpověd....

Jak ktera. Pokud zapisuje pouze do sveho adresare a konfiguraci uklada do souboru, pak ano (stejne jako portable aplikace). Ale je to spis vyjimka.

Melkor

Ano

Doplňuji:
minecraft jsem zkoušel a funguje (soubory se nainstalují do „Data aplikací“ tam se dostaneš tak že klikneš na start (u w7 dáš do hledání spustit u xp dáš spustit a do okna co ti vyskočí napíšeš %appdata% (což ti otevře složku data aplikací). Tam si najdeš složku .minecraft a tu překopíruješ na druhé PC (také do dat aplikací). Pak zkopíruješ i spouštěč a je to.

nanif

Ne