slipknotak

když jsem si ve středu objednal tričko přes českou poštu je možnost že mi přijde už v pátek ?

Nejlepší odpověď
WeeBear

S tím nepočítej. Než ho firma na poštu vůbec dopraví, tak to nějaký čas potrvá. A pošta sama o sobě moc rychlá také není. Vždyť už jen u balíku v dodací lhůtě D+2 (od podání pozítří dodán) se připlácí.

Další odpovědi
Pájo

Sci-fi. Bohužel.

Damiana

Záleží na firmě, že které sis ho objednal a její rychlosti. Já si minulý měsíc objednala v neděli večer (!) kosmetický doplněk a v úterý jsem ho měla doma, doručen Českou poštou. Nebylo to ojedinělé, ale normální balíček od kamarádky na Vánoce přišel až za čtyři dny, v tomhle čase je toho přece jen víc.

diagro

z našeho eshopu zásilky pošta odváží kolem 12 hodiny a druhý den doručují klientovi.

Zdroj: dg-shop.cz