Radomír.cz

Když jsem si našel na Internetu hotel bez klimatizace, je to blbé?

Hotely bez klimatizace

Nejlepší odpověď
www

Záleží na destinaci.
Ale je to jen tvoje volba a moje hodnocení není směrodatné 🙂

Další odpovědi
anonym

V Norsku, na Ajlašce a nebo v Indonesii???
Do Indonesie (a zemí s podobným klimatem) bych – osobně, nejel ani do hotelu klimatizovaného…
😉

kesim

Jelikož to asi bude podle kategorie v Evropě, tak klimatizaci nepotřebuješ.

Lamalam

Proč by to mělo být blbé? Hledat si na internetu můžeš co chceš.

arygnoc

je.
už si môžete zobrať iba tak mydlo či uteráky, klimatizáciu už niekto čorol.

;)