Celaena

Když jsem na střední škole veterinářské, můžu jít na vysokou policejní?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud složíte maturitní zkoušku, můžete pokračovat po splnění určitých podmínek na jakékoliv vysoké škole. Zřejmě obor na střední škole není pro vás to pravé ořechové.

Proti gymnáziu máte nevýhodu, pokud jde o rozsah učiva, tedy náročnější přípravu na přijímací zkoušky.

V odkazu najdete Informace o studiu na Policejní akademii ČR v Praze pro akademický rok 2018/2019.

Pro tento školní rok byly otevřené obory

  1. Studijní obor Policejní management a kriminalistika

realizuje fakulta BP v prezenční i kombinované formě

  1. Studijní obor Bezpečnostně strategická studia

realizuje fakulta BP v prezenční formě

  1. VEŘEJNÁ SPRÁVA
  1. Studijní obor Bezpečnostní management ve veřejné správě

realizuje fakulta BM v prezenční i kombinované formě

"Policejní akademie ČR je státní vysokou školou univerzitního typu se sídlem v Praze. Hlavním posláním PA ČR je vysokoškolská příprava specialistů pro vybrané policejní a další bezpečnostní činnosti a pro výkon řídících funkcí v policejní praxi a ve státní správě. Zajišťuje vysokoškolskou přípravu především těch odborníků, jejichž kvalifikaci nelze zajistit na jiných vysokých školách.

Ke studiu jsou přijímáni též studenti, kteří nejsou příslušníky Policie ČR." atd.

https://www.po­lac.cz/g2/view­.php?uchazec/prij_mag­.html

Nové z informace zatím nevyšly, protože ještě nezačal nový školní rok.
--

Ad Frontinus,

věta „Libovolná vysoká škola může následovat po libovolné střední škole“, není pravdivá.

Existují střední školy, které nekončí maturitou, takže podmínkou je MATURITA na kterékoliv střední škole.

Další odpovědi
Schluker

Pokud nejste schopna nalezt si relevantni info na strankach vysnene skoly, studium na VS bych spise nezkousel..

A abych prispel alespon necim, tak info zde:
https://www.po­lac.cz/g2/view­.php?uchazec/in­dex.html

JájsemRaibek

Ano je to možné, např. psovod :)

aliendrone

Jistě. Myslím, že byste byla IDEÁLNÍ kandidátkou. Můj názor. ;) :)

led

Čo odpoveď, to perla.

annas

led, stejně tak nepozornost při čtení .

„Libovolná vysoká škola může následovat po libovolné střední škole.“

Jako xxxx vím, že školský zákon připouští jako podmínkou přijetí ke studiu v bakalářském a magisterském studijním programu dosažení úplného středního nebo úplného středního odborného vzdělání, tj. ukončeného maturitní zkouškou..

Frontinus

Příspěvek smazán administrátorem.