mikinkama

když jsem ješte nemela nikdy měsíčky mužu při nechranenem sexu otehotnět?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

ano mužu

Je to málo pravděpodobné, ale možné. Možná by jsi měla ještě nějaký čas počkat.

Další odpovědi
Mapel

ne nemužu

Je to sporné. Pokud jsi zdravé děvče, tak ji jitě ještě pod zákonem a o pohlavním styku si nech zdát. Pokud jsi už zletilá, tak s největší pravděpodobností se jedná o hormonální poruchu a měla by jsi navštívit gynekologa a nechat ve vyšetřit. V tomto případě není děloha připravena k uhnízdění vajíčka a neotěhotníš, pokud se netrefíš zrovna do období, kda začnou hormony správně pracovat. Ale to už je pozdě.

Kamionacka09

ano mužu

Protoze nikdy nevis kdy ti mesicky prekvapi tak muzes otehotnit stejne prakticky vzdycky.Tak radsi neriskuj a jestli nemas jeste ani 15let tak o to je to horsi.

Wang

ano mužu

Michal Kole

ano mužu