Avatar uživatele
jirka F

Když jedete do města třeba na nákup nebo i do práce berete si sebou batoh nebo vám stačí igelitka nebo nákupní taška?

Já si většinou beru batoh je to pro mně pohodlnější.

Zajímavá 0 před 1281 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hufnágl

c) jiná možnost(doplňte)

Když jedu do města, stačí mi kufr od auta, do kterého dám zboží z nákupního vozíku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
seraphico

b) igelitka nebo nákupní taška

Přijde mi docela rozdíl mezi cestou na nákup nebo do práce :D
Na nákup si beru igelitku. Batoh by se hodil, kdybych šel pěšky kus cesty, ale nakoupit jezdím autem. Proto mi stačí ta igelitka. Do práce si beru tašku přes rameno.

Upravil/a: seraphico

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
brillant

b) igelitka nebo nákupní taška

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

c) jiná možnost(doplňte)

k čemu ti je taková odpověď dobrá? Otázka jen pro otázku v naději že ti dá někdo bod?

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

a) batoh

stahovací batoh, nosím ho v kabelce běžně, žádnou krosnu nebo tak něco. To těžší nebo větší z nákupu nacpu do batohu a zbytek pak třeba do papírové tašky, kterou si koupím. Ten batoh z toho důvodu, že je skvělé mít volné ruce, v zimě můžu ruce dát do kapes a nemusím mrznout, kdybych nosila nákup v ruce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

a) batoh

Na nákupy jezdívám na kole, takže batoh je nutností. Někdy dojde i na tašku, kterou dávám do zadního košíku.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

c) jiná možnost(doplňte)

Když jdu ráno do práce, beru si batoh i igelitku a zpátky se stavím v obchodě a něco koupím. No a když jdu na noc do práce, tak jdu s batohem a igelitkou do obchodu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek