jirka F

Když jedete do města třeba na nákup nebo i do práce berete si sebou batoh nebo vám stačí igelitka nebo nákupní taška?

Já si většinou beru batoh je to pro mně pohodlnější.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

c) jiná možnost(doplňte)

Když jedu do města, stačí mi kufr od auta, do kterého dám zboží z nákupního vozíku.

Další odpovědi
seraphico

b) igelitka nebo nákupní taška

Přijde mi docela rozdíl mezi cestou na nákup nebo do práce :D
Na nákup si beru igelitku. Batoh by se hodil, kdybych šel pěšky kus cesty, ale nakoupit jezdím autem. Proto mi stačí ta igelitka. Do práce si beru tašku přes rameno.

brillant

b) igelitka nebo nákupní taška

Drap

c) jiná možnost(doplňte)

k čemu ti je taková odpověď dobrá? Otázka jen pro otázku v naději že ti dá někdo bod?

iceT

a) batoh

stahovací batoh, nosím ho v kabelce běžně, žádnou krosnu nebo tak něco. To těžší nebo větší z nákupu nacpu do batohu a zbytek pak třeba do papírové tašky, kterou si koupím. Ten batoh z toho důvodu, že je skvělé mít volné ruce, v zimě můžu ruce dát do kapes a nemusím mrznout, kdybych nosila nákup v ruce.

Kepler

a) batoh

Na nákupy jezdívám na kole, takže batoh je nutností. Někdy dojde i na tašku, kterou dávám do zadního košíku.

Kelt

c) jiná možnost(doplňte)

Když jdu ráno do práce, beru si batoh i igelitku a zpátky se stavím v obchodě a něco koupím. No a když jdu na noc do práce, tak jdu s batohem a igelitkou do obchodu.