Complex

Když je v ČR již nejspíš více než 10 000 000 lidí, tak proč je tak málo odpovědí na otázky na Odpovědi.cz?

Buď je to tím, že je to sobota a všichni někde chlastaj a nebo jsou prostě špatné otázky…

Nejlepší odpověď
led

Tí ostatní čakaju, až odtiaľto odídu „spamisti“.

Další odpovědi
Kepler

S tou sobotou to má určitě souvislost. V sobotu večer se toho v hospodě dozvíš o dost víc, než tady. Taky tam je větší sranda. Jinak, když vezmeme za základ současný počet obyvatel, někdo nezná latinku, někdo nemá interfernet a maximálně jedno promile lidí zná tento web…

zjentek

Tak se tady ptej jako ČLOVĚK a třeba se to zlepší! (;

kia

Bo neni čas …

zett

Protože tento web skoro nikdo nezná ;)

nyjono

Možná jsou to prostě špatné časy 🙂

hapiky

No a co brát v potaz týdenní zanedbaný spánek?
O jarních pracích ani nemluvě!