Terryle

Když je takovej tlachavej večer, zeptám se odlehčeně i já. Co na sebe ke státnicím?

http://img707­.imageshack.us/im­g707/7124/ohoz­.jpg
mám dvě adeptky na odění vršku (spodek bude buď tahle sukně nebo černej kostým s možností) – přijde vám lepší dlouhorukávová nebo krátkorukávová varianta? A uklidněte mě, že ty výstřihy nejsou moc velký…
A kdo bude odpovídat irelevantně a bude řešit výplň místo vnějšku, ten dostane záchodovým prkýnkem! :o)
Doplňuji:
Dík vám všem velice za názory, reakce jako vždy v diskusi… Pěknej večer!

Nejlepší odpověď
hanny 2

Terryle,vem si tu košili s krátkým rukávem,vystřihy VŮBEC NEJSOU velký a sukni nebo kalhoty – to už je jedno,na košili sako.Je docela zima,takže se hodí.
Doplňuji:
A přeju hodně štěstí k úspěchu!

Další odpovědi
Andělé

Milá Terryle,přeji hodně úspěchů ke státnicím:-)

mosoj

Terryle Vy už si určitě něco vyberete a bude Vám to slušet. Znám Vaši postavu z Vaší fotogalerie včetně Vašeho bratra.
Přeji moc a moc pohody a ať už to máte za sebou.

anonym

Terryle , jste hezka slecna , zbytecne se " schovavate ". Ja byt takhle mlada , tak ukazuji vice !! 🙂
Ja , kdyz bych chtela mit dnes vystrih , tak , aby neco bylo videt , musela bych ho mit az k pupiku. ;-( Kdy mate ty statnice ? 🙂 -iv-

arygnoc

tak:

sukně decentně pod kolena.
výstřih ok.

ty barvy – co veselejší – bordo, máslová, nějaký pastel?

jo – blúzka, ne košile (tj. bez knoflíků vepředu!)

o obsahu jindy.

lukas.zmizik

neco chybi k tomu, aby to melo hlavu i patu…konkretne hlava.))

led

Oblečte sa podľa počasia. Nemá význam sa kvôli oblečeniu potiť, dosť toho potu bude pri odpovedi 🙂.
Prajem ľahké oblečenie a ľahké otázky.
PS. som zvedavá na tú prácu o lietadlách

anonym

Hodne stesti !! -iv-

Terryle

díky moc, -iv- :o)
(hernajs, když mi tolik lidí přeje štěstí, tak to prostě musí klapnout… :o)

Terryle

  • iv-: děkuju, slečna je holt ale neodhalovací – nejlíp se cítí v dlouhejch kalhotách a tričku s krátkým rukávem, sukně vzala na milost cca před rokem a pořád si na sebe zvykaj. Nesouvisí to ani se sebevědomím, ale s pohodlím (v dlouhé sukni se můžete hlídat míň než v krátké, jak si sednete, jak si položíte nohu atd :o))) Jdu ve středu. Pozítří, kruci, jestlipak já bych neměla dělat něco jinýho, než si tu s váma psát? :o)))

Když nad tím ale tak přemýšlím, stejně si čím dál víc myslím, že vyhraje ten můj klasickej kalhotovej kostým s košilí. Na nějaký horko to nevypadá.

Led: Nebojte, nezapomněla jsem na Vás, jen jsem se rozhodla, že oficiálně diplomku rozešlu, až bude obhájená. Takže po středě :o)

led

Ďakujem a nech sú skúšky v pohode 🙂

Terryle

já ďakujem, a moc :o) Snad, snad.

mosoj

Terryle Vy už si určitě něco vyberete a bude Vám to slušet. Znám Vaši postavu z Vaší fotogalerie včetně Vašeho bratra.
Přeji moc a moc pohody a ať už to máte za sebou.

Terryle

Díky moc, Mosoji. Snad to klapne – pokud nebudu mít vyloženě velkou smůlu na otázky, mělo by to jít…

Terryle

lukas.zmizik:
:))) toť účel – aby neodpoutávala pozornost…

lukas.zmizik

promin, potrebuji si udelat celistvy obrazek… to je, jako kdyby mi nekdo dal zhodnotit kvalitu jabka a jen mi ho ukazal, aniz by mi dal kousnout;)

Terryle

až teď mi došlo – dyť si hlavu můžete domyslet podle ikonky :)) Je to skoro stejný.

Terryle

arygnoc: dík. Ad připomínky – zamítá se, slušnýho odění mám pomálu (moc to neunosím), sukně kratší není, živější barvy též ne. Nákup nepřipadá v úvahu, nenávidím to a dneska jsem těma vrškama vyčerpala odhodlání a sebezapření asi na další tři roky dopředu… S barvama to vůbec je věc ošmetná, buď jsou šíleně úchylný (řvavě oranžovočervená), nebo podivný, v nichž vypadáte jako idiot. Modrá je dobrá a já ji utahám ke všemu. Člověk nesmí bejt náročnej :)

arygnoc

tomu nerozumím – slušnýho moc neumosíte?

a v čem potom chodíte?

já pokládám i moje potrhané džíny (nejoblíbenější) ve kterých chodím do práce přes celé hm město za přiměřené (je mi 50).

arygnoc

když ne změna v barvách, tak prosím ne košili – radši blúzku, ty koflíky ve pšedu – no (mírně) nic moc.

Terryle

(a stejnak mi dochází, že už se vidím v dlouhý poměrně teplý sukni a blbejch silonkách – zase to skončí na obligátním kostýmu a milovaným saku S KAPSAMA, kam si můžu dát šutr a kostku pro štěstí – tudíž nebudou knoflíky vidět. no, a mám po dilematu, dík za dovedení k této geniální myšlence :)

Terryle

ale ona ta dlouhorukávová blůzka má knoflíky taky, jen jsou stejné barvy jako ona a nejdou na fotce vidět

No – tak jinak,takhle prudce formální věci neunosím. V oškubanejch riflích bych se sice cítila líp, ale to by asi fakt neprošlo…