jirka F

Když je pouť, troufnete si na atrakci centrifuga?

(pokud u vás taková atrakce je)
Já bych tam teda nešel a co vy troufli by jste si na centryfugu

Nejlepší odpověď
Mravenec

b) ne

Ani náhodou, nerad chodím na atrakce vyvolávající zvracení. 😁

Další odpovědi
redy

a) ano

Já bych nevlezla na lavici 🙂

gecco

c) jiná možnost(napište v komentáři)

Jirko – nechci ti brát iluze – ale „troufnout“ si na atrakci na „pouti“ (v zábavním parku) vyžaduje zhruba stejnou odvahu, jako vlézt do autobusu MHD…
Obé musel zkonstruovat a vyrobit odborník, obé podléhá technické kontrole a obé řídí člověk…

Odvahu potřebuješ k tomu, aby ses něco naučil, něco si vyzkoušel – a pak, spoléhaje jen na své znalosti a schopnosti – něco uskutečnil…
😉
Zkus, třeba, prožít víkend ´v lese´ – bez rodičů, bez zajištěného ´all inclusive´, bez peněz, sám…
Musíš se naučit, jak v pohodlí přežít. Co si vzít sebou (abys to na zádech unesl). Co (a kdy a kde) jíst, co (a kdy a kde) pít, kde si ´ustlat´…
To je adrenalin…
😉

anonym

b) ne

Ne,ani za brambůrky,to by to ze mě lítalo jak z husy.

kapka

b) ne

Na centrifuze jsem nikdy nebyla. Nemam rada atrakce, co se toci, dela se mi na nich spatne. Miluju ale horsky drahy, to je jenom takova splasena tramvaj. :D Byla jsem i v cizine na par obrich, super zazitek. :)