xko

Když je na nabíječce k notebooku 90 W – output 19V 4.7 A – to je maximální odběr?

Ještě mám otázku. když je na nabíječce k notebooku 90 W – output 19V 4.7 A – to je maximální odběr? Pokud to dobře dělám chtěl bych si takto sečíst všechny odběry co budou napájené z měniče http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/12-220v-menic-napeti-na-autobaterii-utahne-mi-to-vice-veci-typ-v-popisu

Nejlepší odpověď
gecco

Ano, to je maximální (možný) odběr…
😉
Pro ´součet´, co vše lze z měniče současně napájet, je to vhodná metoda (ne všechna zařízení budou v daném okamžiku odebírat max., takže tam ´zbude´ i nějaká rezerva)…

xko

Super díky moc tuhle odpověď jsem potřeboval