daran

Když je kolona aut,mohu je jako motorkář předjet?

Nejlepší odpověď
jáára

můžeš, pokud to situace dovoluje

Další odpovědi
ladaadal

Máš motorové vozidlo jako každé jiné, jak jsi na tohle přišel? Nezáleží na počtu kol, os ani stop. To, že vykličkuješ z kolony je hezký, ale nesmí se to. Nedivím se, že je tolik smrťáků, když se někdo zeptá na tak základní věc. Když pojedeš Smartem a vejdeš se, tak taky prokličkuješ přes celou kolonu?

cukrar

Darane, jelikož nikdo nesdělil proč byste nemohl kolonu předjíždět, tak moje odpověď je samozřejmě, že můžete kolonu předjíždět.

Žádný zákon Vám toto nezakazuje.

(musíte ale dodržet ostatní předpisy.)

zzzzz

Nemůžeš. Ta kolona tam nestojí na parádu. Pokud stojí třeba na křižovatce a ty je začneš předjíždět, tak se může stát, že někdo z kolony bude odbočovat a srazíte se. Bohužel to není nešvar jen motorkářů, ale i cyklistů. Často stojím na červenou jako první v řadě, mám zapnutý pravý blinkr a po pravé straně mě začne předjíždět cyklista a chce jet rovně. Vždy ho mám chuť jít proplesknout.

Lovecrossed

Udělej si autoškolu na motorku, tam se to dozvíš :)

mojitek

teoreticky nesmíš,musíš hezky čekat jako ostatní-možnost pokuty Ale většina těch co pomáhají a chrání to přehlíží(což si myslím že je ok). To co uděláš je jenom na tobě..