dust8

Když je den otevřených dveří, tak se v daný čas může kdokoliv přijít podívat do vyhrazených prostor, nebo je prováděn?

Nejlepší odpověď
Kepler

Záleží o jaký typ objektu jde. Třeba vstup do průmyslových objektů a pohyb v něm je omezen a vyžaduje odborného průvodce. I v jiných objektech to musí být alespoň pod dozorem.

Další odpovědi
Drap

Někde můžeš chodit sám, jinde jsi prováděn

dubraro

Pod názvem Den otevřených dveří se může skrývat velmi zajímavá událost:
http://www.masher­.cz/phpbb/view­topic.php?p=72201­#p72201

Edison

Proč se vlastně ptáš, když to víš?