zjentek

Když je auto ojeté, tak helikoptéra je olétaná?

Když si koupím vrtulník z druhý nebo třetí ruky, to je jedno, tak je ten vrtulník co? No snad není ojetý!?

Nejlepší odpověď
Kepler

No ano, je olétaný. Ale nejen auta mohou být ojetá. Třeba i nějaké ženské, některé až tak, že jsou dávno za dobou expirace. No, abych nenaštval zdejší milé dámy, platí to i pro muže.

Další odpovědi
Pepa25

Ano. Olétaný je normální české slovo, které se používá pro již delší dobu používané létající prostředky (letadla, vrtulníky, létací košťata atd.;-)

aliendrone

Nechal bych dotaz zodpovědět zdejší dámy. Sice netuším, zda-li chodí s košťaty na STK jako auta, nebo mají resursy jako letadla, ale čert to vem – perla v písku našich běžných životů, Její převzácná Excelence led to JISTĚ bude vědět! ;)
A ty Keplere nebuď posera, přeci bys nevěřil na to, že ti zdejší babuchen můžou uhranout a kletbou zneprovoznit „dalekohled“! ;) :D :D