bolak

Když jdete po ulici a někdo má vodevřený okno dokořán, kouknete se dovnitř?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
redy

Kuk

to je dobrý jeden jukne nemusí bejt ani zvědavej, když někdo sebou švihne o zem tak taky čučím jak puk. mám voči tak koukám kde co lítá :D

Další odpovědi
Hakunamatata

Kuk

Jistě, jsem zvědavá jako opice. A když nechávám otevřený okno, tak očekávám, ze budou lidi dovnitř koukat a podle toho se chovám.

marci1

Nekuk

Doplňuji:
Nekuk, protože bych taky mohla dostat pánví po hlavě ! 🙂

Poklička

Nekuk

dudu

Kuk

autacek

Kuk

zjentek

Kuk

ale nasadím výraz nekuka, jakože mi to okno schválně otevřené postavili do cesty

anonym

Nekuk

Doplňuji:
Do soukromí jiných lidí mi nic není, takže nenačumuji. Jediné, kde to beru jako výjimku, jsou kytky na parapetu. Ty jsou určeny k obdivování, takže v takovém případě nejen juknu, ale poobdivuji důkladně.

Andre5000

Kuk