Když jdete do obchodu a před obchodem žebrá bezdomovec, koupíte mu v obchodě něco k jídlu a dáte mu najíst?

Odpovědi
hanulka11

NE

Mousinek

Ještě se mi to nestalo ale chtěla bych to někdy udělat.

quentos

to ani náhodou

panenka

Zatím se mi to nestalo ale aspon ten rohlík bych mu určitě dala

Radak

Jednou jsem jednomu dala stravenku. Dělal, že neví, co s ní. Získala jsem dojem, že mu evidentně nešlo o jídlo.

ReHu

Pokud by chtěl jídlo, tak ano, ale to se mi ještě nestalo.
Většinou po mně chtějí peníze.
A často je vidím s krabicovým vínem.

Jahoda

To tak… Když vidím, jak pořád jen chlastají… Na to peníze mají.