bolak

Když hledám modrou lištou…

nešlo by nějak zařídit, aby se ty výsledky daly srovnat i podle datumu?

Předevčírem jsem tam viděl otázku, znám jen jedno možná dvě slova, nepamatuji si rubriku a takhle, než to najdu, mi to bude trvat minimálně 20 minut, protože musím projít zpětně stránku po stránce, otázku po otázce.

V případě že by existovalo i řazení podle času bych ji našel do několika vteřin.

Nejlepší odpověď
Drap

Otázky jsou podle času řazeny přece na hlavní straně