Michal Kole

Když existuje speciální postup na mytí rukou – jsou videa, existuje speciální postup jak se hygienicky osprchovat ?

Nejlepší odpověď
anonym

Zační od hlavy dolu. Jinak ssamotné sprchování je hygienické. Vše steče dolu narozdíl od vany, kde špína plave na hladině a při vstanutí z vany si ji nabereš na tělo, pak jsem ještě musel použít sprchu na spláchnutí toho bordelu z těla. Před lety jsem zrušil vanu a nechal udělat sprchový kout. Šetří to i vodu.

Další odpovědi
zjentek

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Hy­giena
..postup zvol nejlépe právě rukama, draku