Dvorní šašek

Když existuje párek v rohlíku, prodává se i klobása v rohlíku?

Nejlepší odpověď
Filip84

Párek je druh klobásy, Wurst, Sausage, je to jedno, prostě si tam vraz, co chceš. Kiełbaska / kiełbasa taky neznamená pouze „klobása“.

Neprodáš rohlík plněný naší klobásou, protože se to blbě žere, a protože na to nejsou lidé zvyklí. Klobásu jim dáš na talíř, prdneš jim k tomu hořčici, dáš patku chleba, donese jim to usměvavé, mladé a kozaté nosítko a vyflásnou ti za to kilo! 🙂

Další odpovědi
Gus_Fring

A co rohlík v párku?

Kazatel

Klobásu máš v kalhotách, tak opatrně. Ale ano, lze ji koupit i v rohlíku.