Avatar uživatele
Rokio

Když dokážu běžně zadržet dech na 45 s a na minutu, když se snažím, je to dobrý výkon?

Moje vytrvalost v zadržování dechu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2951 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Šidlo

vás asi rodičia veľmi nechvália, že?

tak sa za ten zadržaný dych pochválte sám a dajte si čokoládu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Jako ama by ses neuživil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

perly asi lovit nebudeš, ale dobrý výkon oproti mně. já už takové věci nezkouším.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ještě zvyš výkon, mozek bude mít méně kyslíku a opravdu budeš ten retard.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Je rozdíl, zda to vydržíte na suchu, nebo pod vodou. Pokud vím, tak lovci perel vydrží pod vodou asi 10 minut, ale to je trénink. Najděte si podobné lidi a otestujte se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

myslím, že vydržím a to to netrénuji 1:30 (myslím že to je běžný čas) s občasným treninkem bych asi 2min dal, pod vodou uplavu na jeden nádech 50–75m stylem, že dám ruce nad hlavu (pod vodou naležato) a prudce připažím a při tom i prudce máchnu nohama a jedu jak torpédo :D jakmile cítím že zpomaluji máchnu znova – Horší je když to není bazén tak nemám až takový pojem v jaké jsem hloubce a občas i ztratím směr :D (při tom plavání pod vodou to musim uplavat tak za 40s protože svalstvo atd. chce prostě kyslík a v krvi dochází) – Proto, když už to občas zkusím, tak se snažím hodně rychle dýchat abych si krev hodně okysličil – to jsem viděl u jednoho borce v televizi co dával přes 8minut :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek