Rokio

Když dokážu běžně zadržet dech na 45 s a na minutu, když se snažím, je to dobrý výkon?

Moje vytrvalost v zadržování dechu

Nejlepší odpověď
Šidlo

vás asi rodičia veľmi nechvália, že?

tak sa za ten zadržaný dych pochválte sám a dajte si čokoládu

Další odpovědi
Lamalam

Jako ama by ses neuživil.

anonym

perly asi lovit nebudeš, ale dobrý výkon oproti mně. já už takové věci nezkouším.

anonym

Ještě zvyš výkon, mozek bude mít méně kyslíku a opravdu budeš ten retard.

Kelt

Je rozdíl, zda to vydržíte na suchu, nebo pod vodou. Pokud vím, tak lovci perel vydrží pod vodou asi 10 minut, ale to je trénink. Najděte si podobné lidi a otestujte se.

BANAN93

myslím, že vydržím a to to netrénuji 1:30 (myslím že to je běžný čas) s občasným treninkem bych asi 2min dal, pod vodou uplavu na jeden nádech 50–75m stylem, že dám ruce nad hlavu (pod vodou naležato) a prudce připažím a při tom i prudce máchnu nohama a jedu jak torpédo :D jakmile cítím že zpomaluji máchnu znova – Horší je když to není bazén tak nemám až takový pojem v jaké jsem hloubce a občas i ztratím směr :D (při tom plavání pod vodou to musim uplavat tak za 40s protože svalstvo atd. chce prostě kyslík a v krvi dochází) – Proto, když už to občas zkusím, tak se snažím hodně rychle dýchat abych si krev hodně okysličil – to jsem viděl u jednoho borce v televizi co dával přes 8minut :D