Když díky víře přijdu o svobodnou vůli a pak se dostanu nohama zpět na zem, doroste mi?

Dobré ráno Vietname! Já si myslím, dekují…

Nejlepší odpověď
Šidlo

to je blbé používanie viery, ak kvôli nej prídete o slobodnú vôľu

Další odpovědi
zjentek

Bez slobodné vůle se lidé rodí, nikdy jim nedorůstá. Jsou nohama pěvně na zemi a netuší, v jakém ponížení žijí ..a tady v ČR dvojnásob. Kdyby tomu tak nebylo, nepokládal by barbakan podobné otázky, jako je tato-
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-bylo-a-je-horsi-diktatura-z-moskvy-nebo-z-bruselu

ivzez

Přijít o něco lze kvůli (nikoliv díky) něčemu.

V tomto případě ale může mít záměna (záměrná?) smysl.

Přijde-li člověk kvůli víře o svobodnou vůli,
není s jeho vírou všechno v pořádku.

Přijde-li člověk o svobodnou vůli díky víře,
nic mu nechybí, tzn., že nic nemusí dorůstat.

Svobodná vůle neroste ► člověk ji buď má
nebo nemá. Vyrůst ani dorůst nemůže…

anonym

zjentek – Bůh nám dal svobodnou vůli a ne, že teprve dá?leda, že by opět dorostla hned po duševní dospělosti.