annas

Když dělá žena mužskou práci, je to průkopnice.

Jak se nazývá muž, který dělá ženskou práci?

Nejlepší odpověď
anonym

muž pro všechno,a on ještě takový vůbec existuje?

Další odpovědi
hanulka11

Já bych řekla, že není zač se stydět

je to šikula.

U nás se nerozdělují ženské a mužské práce, kdo zrovna má čas tak udělá co je třeba.

Terryle

Je to hrdina! :o) Vždycky jsem obdivovala kluky třeba na zdravce, o kterých jsem slýchala – jeden kluk na dvacet holek, to chce kus odvahy.
Mimochodem, o slečně, která dělá mužskou práci, se dneska spíš říká, že to je mužatka nebo feministka a měla by se nad sebou zamyslet. Když jsem začínala psát o leteckých haváriích, bála jsem se diskusí pod článkem, že mě pánové pošlou k plotně a strhají článek od první do poslední čárky. Ukázali se jako féroví lidi – kritizovali stejně jako pod předchozími články kolegy chlapa a za celou dobu mě k plotně nebo do sekce o módě či společnosti neposlal nikdo. Byla jsem příjemně překvapená.