Avatar uživatele
kapka

Když dáváte bod, načítá se Vám pokaždé znovu stránka nebo ne?

Načítá se a na moment zmizí? Nebo se vám jen změní číslo u palce nebo hvězdičky a s obrazovkou to ani nehne? Mně se od včerejška už několikrát stalo, že se jen změnilo číslo a stránka se znovu nenačetla. Jsem tu už přes rok a nikdy to tak nebylo, vždycky se stránka znovu načítala a poskakovala. Čím to je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, mojitek, mosoj, aramah, iceT, tom004, franku, SINGO, anonym před 4493 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Většinou se mi opětovně načítá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SINGO

Když dám bod tak se mě načítá znova. A když jsem ted klikl na hvezdičku tak se mě zaky načítá znovu.
Zatím se mě nestalo že co tobě. Bohužel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Natee

Načítá. Nová stránka, i při zajímavé otázce, i při zajímavé odpovědi..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Zatím se vždy znova načetla. Budu si teď dávat pozor 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jestliže se vám změmí číslo tak se stránka musela načíst.
Zřejmě se načítá velmi rychle, že to ani nepostřehnete.
Je to o rychlosti připojení a rychlosti na vašem směru na server.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jediný mosoj odpověděl technicky věcně a správně. Příznakem načtení je změna jakéhokoliv údaje, tedy i palce nebo hvězdičky.
Blikání je pouze průvodním jevem momentální přenosové rychlosti netového připojení. Optimální stav při nejčastějším vysokorychlostním připojení je, že by se obrazovka vůbec neměla pohnout.
(Zkoušku si každý u sebe může udělat sám prostou aktualizací stránky – ikonkou šipky stočené do „C“ nebo F5).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Taky se mi načítá(blikne)zno­va,teď momentálně to dost trvá,než to přeskočí,neboť mám zpomalený inetrnet,ale dřív to bylo jinak,normálně se jen změnila číslíčka.Taky by mě zajímalo,čím to je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Tome, odpověď většinou znamená, že už se Vám stalo, že se znovu nenačetla? Nebo to znamená pokaždé?
Mně se to taky většinou načítá, ale párkrát už ne, tak mě to hodně překvapilo.

před 4493 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

Načítá se mi pokaždé u otevřené otázky.Protože to tak funguje od mého prvního přihlášení na stránku,tak jsem to považoval za normál.Jenom když dám někomu palec za zajímavou,a otázka je zavřena,tak se jenom připíše bod bez načítání.

před 4493 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Aha.

před 4493 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek