kapka

Když dáváte bod, načítá se Vám pokaždé znovu stránka nebo ne?

Načítá se a na moment zmizí? Nebo se vám jen změní číslo u palce nebo hvězdičky a s obrazovkou to ani nehne? Mně se od včerejška už několikrát stalo, že se jen změnilo číslo a stránka se znovu nenačetla. Jsem tu už přes rok a nikdy to tak nebylo, vždycky se stránka znovu načítala a poskakovala. Čím to je?

Nejlepší odpověď
tom004

Většinou se mi opětovně načítá.

Další odpovědi
SINGO

Když dám bod tak se mě načítá znova. A když jsem ted klikl na hvezdičku tak se mě zaky načítá znovu.
Zatím se mě nestalo že co tobě. Bohužel.

Natee

Načítá. Nová stránka, i při zajímavé otázce, i při zajímavé odpovědi..

www

Zatím se vždy znova načetla. Budu si teď dávat pozor 😉

mosoj

Jestliže se vám změmí číslo tak se stránka musela načíst.
Zřejmě se načítá velmi rychle, že to ani nepostřehnete.
Je to o rychlosti připojení a rychlosti na vašem směru na server.

anonym

Jediný mosoj odpověděl technicky věcně a správně. Příznakem načtení je změna jakéhokoliv údaje, tedy i palce nebo hvězdičky.
Blikání je pouze průvodním jevem momentální přenosové rychlosti netového připojení. Optimální stav při nejčastějším vysokorychlostním připojení je, že by se obrazovka vůbec neměla pohnout.
(Zkoušku si každý u sebe může udělat sám prostou aktualizací stránky – ikonkou šipky stočené do „C“ nebo F5).

iceT

Taky se mi načítá(blikne)zno­va,teď momentálně to dost trvá,než to přeskočí,neboť mám zpomalený inetrnet,ale dřív to bylo jinak,normálně se jen změnila číslíčka.Taky by mě zajímalo,čím to je.

kapka

Tome, odpověď většinou znamená, že už se Vám stalo, že se znovu nenačetla? Nebo to znamená pokaždé?
Mně se to taky většinou načítá, ale párkrát už ne, tak mě to hodně překvapilo.

tom004

Načítá se mi pokaždé u otevřené otázky.Protože to tak funguje od mého prvního přihlášení na stránku,tak jsem to považoval za normál.Jenom když dám někomu palec za zajímavou,a otázka je zavřena,tak se jenom připíše bod bez načítání.

kapka

Aha.