Werwolfo

Když člověk začne brát v 16 letech hormony (testosteron) nezastaví se tak růst do výšky?

Jsem docela malej, asi 160 cm. Navíc budu muset začít brát hormony (to s výškou jinak nemá nic společného :)) a bojím se, že mi to výšku zasekne. Možná, že je to ale naopak, já vlastně nevím.. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
www

V této době se organismus vyvíjí a takové věci nejsou žádoucí.
Více ti řekne jen odborný lékař, zkus to!

Další odpovědi
arygnoc

akákoľvek indikácia hormónov laikmi je hazard – a to i v doplnkovej strave pre športovcov (je to nepovolený doping).

„Branie“ hormónov musí jednoznačne predpísať lekár, inak ohrozujete svoje zdravie – od ohrozenia plodnosti až po „trhanie sa“ svalstva, a k tomu pridružené psychické problémy.

to by ma vcelku zaujímalo, kde sa k tomu v 16-ich dostal.