Pavel1212

Když člověk umírá, tak se naposledy: nadechne nebo vydechne?

Nejlepší odpověď
fcoop

Vydechne.Uvolní se svalstvo.To platí pro všechny orgány,takže.....

Další odpovědi
quentos

alternativní výraz pro „umřít“ je „vydechnout naposled“, takže bych se přikláněl k tomu druhýmu. Může to bejt ale individuální

cubulka

Jedině vydechne.
V nebi se totiž v roce 1985 zakázalo dýchat a ten kdo se nadechne tak jde do pekla a tam nikdo nechce.

Kecám, ale vydechne.

DDarent

to je snad vždycky jiný..... Nadechnětese, střelte si kulku do hlavy a svchválně jetli stačíte vydecnhout.

michael69

Naposledy spíš vzdechne. :D Ne vážně,prostě se už nenadechne.

coco

Ještě jsem to nezkoušela.