Anonym012

Kdyz clovek nema 1 den ci 2 dny stolici, je to v norme?

Kdyz clovek nema 1 den stolici, je to v norme a nebo je to nekdy normalni?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jeden či dva dny bez položení kabelu problém není. Ten nastává až po jednom týdnu. To už signalizuje nefyziologickou zácpu, která může být způsobena množstvím důvodů. Dřív, když jsem se dostal na delší pobyt mimo známé prostředí (třeba do hotelu), tak jsem se vyjádřil třeba až po třech dnech. Pak to ovšem bylo velkolepé… 🙂

Další odpovědi
ivzez

Může to být v pořádku a nemusí.
Jednoznačně může odpovědět pouze lékař → po vyšetření.

autacek

Záleží na stravě.

anonym

Normální je mít stolici 1–2× denně až 2× týdně. Záleží to na stravování. Ale já taky nechodím na velkou často a nedělám z toho drama.