dust8

Když člověk nejde více jak 24 hodin na velkou, tak má automaticky zácpu, nebo se jedná o zadržování stolice?

Odpovědi
Dochy

Ne. Jistá variabilita je normální. Někdy 2×, někdy vůbec… Já bych to za zácpu označil až když s tím máš potíže.

elkon

Nemá, ale také záleží, kolik toho sníš.

Filip84

Neznamená to vůbec nic, třeba jsi sežral, co jsi neměl, nebo jsi nesežral, co jsi měl, nebo za to může moct psychika – možností je!

Zácpa je, až nejdeš několik dnů, máš břicho nafouklý – to bys poznal.

Eliotka

Zdravím! Nic se neděje, na vyprázdnění stolice má tělo 1 až 2 dny, po 3 dnech by to už problém být mohl, zachovejte klid.😊