dust8

Když chtějí člověka vzít do blázince, ale zjistí, že mají plný stav, tak jej dovezou do dalšího nejbližšího zařízení?

Odpovědi
hapiky

Blázinec není záchytka. Než někoho odvezou do paláce knížat a kněžen, vše se předem domlouvá i s případnou „ozdravovací kůrou“.
Případy „šup ho tam“ jsou pro nepochybně zcela jasné a nebezpečné jedince pro pobyt u Chocholouška, samozřejmě i s ochrankou!

Kepler

Já nevím, mě nechtěli vzít vůbec nikde. Ale možné to je. Většinou ale mívají cvokaři přehled a jsou s cvokárnami ve spojení. Případně zvolí ambulantní léčbu a předepíšou nějaká anticvokativa.