když chlapum přestane fungovat penis v 50.letech

Dobry den je mě 53.roku a přestal mě fungovat muj penis čím to je a co mam dělat prosím o radu děkuji R.P.Trvá to už 3/4 roku mam vysoky tlak prášky beru potom beru prásky na zaludek HELICID už dlouho vše bylo vpořádku na tlak mě dali jiné ty se jmenujou PRESTARIUM NEO COMBI.,mam také sluchovou vadu už od narození nosím sluchátko pripadá mě to jedno k druhému začal jsem taky dost zapomínat manželkamě zada makou práci a ja ztoho 1.zapomenu jsou to takové drobnosti ale samotneho mě to štve pak jsem nervozní a hádame se nechci ji ztratit ale má semnou trpělivost moje žena prosím jakeho lékaře mam navštívit.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Tady je každá dobrá rada drahá,a co se podívat sem:

Zdroj: http://opetmu­zem.cz/hlavni-priciny-poruchy-erekce.html

Další odpovědi
LuciJe

Poruchy erekce mohou mít mnoho různých příčin. Při léčbě je nejjednodušší navštívit urologa – pokud Váš problém náhodou nebude způsoben něčím, co spadá do jeho kompetence, nasměruje Vás k jinému odborníkovi.