antík

Když chci zkopírovat jeden soubor, napíše mi to, že nemám oprávnění. ..

Musím se obrátit na Everyone, ale můj windows účet je správce ! jakto ?

Odpovědi
Bedy

lukina1: A ty seš jako zase co? Nevím = neradím.

Tazateli, zkuste se podívat do vlastností souboru (klik pravým myšítkem-Vlastnosti) do oprávnění, zda-li Váš účet má nastavená práva s tím disponovat (tedy ne jen číst, ale i kopírovat).
Eventuelně můžete zkusit restartovat počítač a zkusit to znovu. Často i tenhle banální krok pomůže… 🙂

cochee

Hierarchie oprávnění je trošinku zamotaná a lze tam opravdu mít povoleno všechno pro Everyone, ale konkrétní účet uživatele (i ze skupiny Administrators) to může mít omezeno a pak je to nadřazeno tomu nastavení z Everyone. Zkontroluj!