roxy52

Když chci zapojit modem,tak mě to hlásí,že chybí DB soubor.Co s tím mám udělat?

Doplňuji:
Je to modem ADSL pro připojení k netu .

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Jaký modem ADSL nebo telefonní na 56 kbps?

Nenapadá mě nic, k čemu by modem potřeboval databázový soubor.

Telefonní modemy měli ovládače, ale ADSL modemy nemají nic ty se zapojí mezi telefonní zásuvku (ještě se musí dát splitr, aby šel zapojit telefon), a počítač. Počítač se k modemu připojí sítovým kabelem s konektorem RJ-45.

Síťové ovládače Windows nativně obsahují, pokud teda síťový řadič není od nějakého exotického výrobce.