Marty Koller

Když chci vypálit CD do auta, mám si dát vypálit datový disk, nebo audio disk?

V aplikaci CDBurnerXP

Nejlepší odpověď
elkon

To záleží, co tvé rádio podporuje. Audio disk je Cda, ale na datový disk můžeš vypálit mp3. Ve formátu mp3 se tam vejde více hudby. Ale každé autorádio datový disk s nahrávkami mp3 nepodporuje.

cochee

K tomu mám storku: můj známý že přijde s noťasem a že ať mu ukážu, jak vypálit mjůzik na placku, že to chce poslouchat v autě. Tak mu říkám, jj přijď, ale nejdřív si ještě zjisti, jestli rádio v autě umí MP3 anebo jen ty klasické CD-DA se záznamem do cca 80 minut hudby. Tak přišel a že to mp3 umí. Tak jo, pálíme, spousta muziky na placce, postup pochopil, vzal disk, jde do auta a – prd. Ani ťuk. No a po asi půlhodině laborování jsem si všiml, že všechny ty nachystané placky na vypálení jsou fialové – byly to DVD+R…