Larissa

Když chci reklamovat zboží s bankovním výpisem, co všechno na něm musí být?

Zakoupila jsem před měsícem tašku, ale naivně jsem někde odložila účet, možná jsem jej i vyhodila. Platila jsem kartou a transakci mám na bankovním výpisu (četla jsem, že i tak lze zboží bez účtenky reklamovat). Ale opravdu nechci jim ukázat celý můj bankovní výpis se zůstatkem atd. Proto se ptám, co je opravdu nutné, aby oni viděli (= informace potřebné k reklamaci)? Dě­kuji

Nejlepší odpověď
gecco

Stačí, když si z výpisu tu jednu transakci ´vyřízneš´ (opíšeš, nebo ostatní položky začerni)…
😉