Kroupič

Když chci někoho uspat alkoholem, co pomůže? Dát mu něco na spaní do toho? :D Poraďte. Jedná se, když máte třeba někoho

kdo pije už moc, a začíná být nepříjemný. Máte nějaké typy?

PS: nepište prosím abych s ním nechodil pít. :D Spíš rady jak ho poslat spát aniž by chtěl :D

Nejlepší odpověď
autacek

Takového jednání bych se důsledně vyvaroval, není to žádná legrace, prášky spojené s alkoholem můžou působit na jedince zcela nevyspytatelně.

Další odpovědi
anonym

Řeknu mu to na plnou hubu nebo se seberu a jdu pryč. Sice si myslí že jsem urážlivý, ale druhý den mu to připomenu, někteří se i omluví.

zjentek

pije moc a je nepříjemný? Uspi jej pěstí ,)

Reezo

stačí, když ho pěkně zatočíš dokolečka a zachvíli bude mít dost 🙂

badisko

zapal mu joita to pomuze na 100%…nebo do nej nalij vice alkoholu naraz jenze to ma sve stine stranky nekteri to vydrzi a budou jeste neprijemnejsi …a fakt ti nebudu psat nenech ho pit ..:D odtrhnout ozraleho od lahve je naprosto nemozne …:D …ne nic toakoveho neni ..snad jen mu dat do piti rohypnol ..ale tim ho muzes uspat navzdy …:D