Matthew

Když chci hubnout …

je doopravdy tak dobré při hubnutí (a tak i celkově) pít pouze vodu ??? :) Co třeba čaj, škodlivý nebo normal ? :)

Nejlepší odpověď
Lucijej

Není nutné pít jenom vodu, vhodné jsou i ovocné a bylinné čaje. Ale bacha na pravý zelený a černý čaj, který spíše odvodňuje a nedoporučuje se více než půl litru denně.

Další odpovědi
mosoj

Pí si co chceš, hlavně aby to bylo nekalorické. Pití se doporučuje proto, že se tím do určité míry dá zahnat pocit hladu.

registrovana

nutné to není, dokonce existují i čaje, které pomáhají odbourávat tukové buňky, ale s tím osobně zkušenosti nemám. Voda je ale obecně nejlepším zdrojem tekutin, protože je absolutně neutrální, a účinky má pouze a jen příznivé. Ale dokonce ani s vodou by se to nemělo přehánět a tedy nepřekračovat denní limit, jinak hrozí riziko „vyplavení si“ důležitých minerálů v těle.