Tomášek2005

Když chci dát holce přívěšek s písmenem, mám vybrat počáteční písmeno jejího jména, nebo svého?

přívěšek písmeno

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jasně že jejího. To máš stejné, jako kdybys kupoval přívěšek se znamením zvěrokruhu – proč by měla nosit znamení jiné, než své? Logika! ;) :)

BTW s tím zvěrokruhem… představ si zdejší uživatelky, že by měly nosit přívěšek se znamením Panny a to nemluvím o dojemné a neúspěšné snaze Keplera protlačit do zvěrokruhu souhvězdí Hadonoše! ;) :D :D

Další odpovědi
led

Záleží od toho, či sa rodičia dozvedieť o nápadníkovi svojej dcéry, (1)môžu, alebo (2)nemôžu.
Podľa variantu (x) vyberte:
(1) písmeno mena nápadníka
(2) písmeno mena dievčaťa
ideál: obe mená začínajú rovnako napr. Tomášek + Tereza

nyjono

A co dát přívěsky 2.?
S písmenem jejího i tvého jména.
Jako symbol, že patříte k sobě.

Kelt

Tak jestli jí ho chceš nechat, tak její a jestli se ho budeš chtít vzít zpátky a dát pak jiné, tak svůj. Když je pro tebe ta holka cennější, tak jí daruj přívěšek s jejím jménem a když má pro tebe větší cenu ten přívěšek, tak si tam dej své jméno a když se rozejdete, tak ztratíš ji, ale budeš mít zpátky přívěšek se svým jménem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

led>>> Ó třešničko plná šťavnatých hříchů, DNES už je to jinak. Vytáhněte kohoutí spár, namočte do krve nešťastníka (své mužské oběti) a pište si:

„Rodiče do toho nemají co mluvit!“ :)

Bylo by to nějaké „omezování“ či „diskriminace“ apod. moderní „vymoženost“!;) :D :D

led

aliendrone, tak teraz ste sa priznali! Z Hadonoše ste k nám prišli. Tej snah Keplera sa nedivte, robí tak preto aby varoval všetkých „Nebezpečný aliendrone prichádza z Hadonoše“
A tie vaše stredoveké rady „Vytáhněte kohoutí spár…“, kto už dnes pozná živého kohúta, okrem tých niekoľkých jedincov na vidieku.

aliendrone

ked>>> Přiznání je sice (údajně) polehčující okolnost, ale JISTÝ trest, to nevíte Vaše Excelence? Zatloukat, zatloukat, zatloukat – přesně jak radíval pan doktor Plzák! Žádné přiznání aliendrona tedy NEHROZÍ, jste úplně vedle! ;) :)

A co se týká živého kohouta sice souhlasím, ale já psal jen o jeho spáru. A je mi DOBŘE známo, že těmi disponujete ve značném množství. Z nutnosti pochopitelně. Čím jiným byste míchala v kotli čarodějné tinktury lásky, které pak v rozporu s Ženevskou konvencí (nebo Haagskou úmluvou či tak něco) hromadně používáte na své nebohé mužské oběti! ;) :D :D