Kdyz chci aby mi někdo poslal peníze z účtu na paypal ucet, jaké mu mám poskytnout údaje a kde je najit?

Odpovědi
JanRadovan

Paypal účet se identifikuje pouze podle vaší e-mailové adresy. Nejsem si jist, jestli ale jde například z banky poslat peníze rovnou na PayPal, to myslím, že ne…

BANAN93

kámoš s tim nějak pracoval – prodával věci ve hrách :D
nějaké transakce vyžadují propojení s kartou – nějakou mezinárodní – on to měl propojené s VISA – nejsem si jist jestli potřebuješ kartu i pro příjem peněz na PAYPAL

anonym

Musí mít taky paypal a pak jen uvede, že posílá peníze na tvůj mejl, paypal ti pošle potvrzení, že ti to zaplatil a ty to příjmeš. Pak máš peníze na paypal účtu.