Putin

Když chce člověk posilovat .. ?

Jaký je rozdíl v posilování a stravě, když chce člověk být silný a těžký a ne mít vyrysované svaly a být vychrtlý? (Omlouvám se, pokud jsem otázku napsal nesrozumitelně.)
Doplňuji:
No, zatím se mi to na internetu nedaří najít :/

Nejlepší odpověď
Emefej

Rozdíl je zcela zásadní. Zajdi do slušné posilovny, tam ti to vysvětlí.

Další odpovědi
mojitek

rozdíl je to zásadní. Ale je to na dlouhý povídání.Lepší bude si o tom něco vyhledat na webu než tady.Tady je každej silnej teoretik. Já to taky hledal,a to internet nebyl ještě běžnej,takže jsem četl. Ale na každýho zabírá něco jinýho,takže si to nejdřív nastuduj-vyzkoušej různý možnosti systémem pokus / omyl,jinak to nejde ani.
Doplňuji:
Čeněk Modrý : tak pokud je tazatel hlodavec,tak ano.

anonym

Ovesné vločky jsou na přibírání ideální.