BEAES

Když byste na to měli…

kapitál, s čím byste začali podnikat. V jakém oboru, s kterým zbžím? Nebo jaký podnik byste založili??

Nejlepší odpověď
anonym

Najal bych si nejlepší právníky a stát by začal skládat účty za svou práci. Kam nás dotáhl, co způsobil a za to bude odsouzen. Pak teprve bych se rozhodl zda chci mít firmu nebo zůstat zaměstnancem.

Další odpovědi
ReHu

Kdyby někdo věděl. kde je díra na trhu, vzal by si úvěr a začal podnikat sám.
Myslím, že by nikomu neradi, protože by „de facto“ radil konkurenci.
Naštěstí jsou obory, kde lze využít stávající a hlavně fungující systém, a mít vlastní fungující firmu s rostoucím obratem a kde je konkurence minimální.