když byl Ježíš Kristus ukřižován,jaký byl Mesiášův život po ukřižování?

Nejlepší odpověď
annas

… byl ukřižován, umřel, pohřben jest, sestoupil do pekel, třetího dne vstal z mrtvých, vstoupil do nebe, sedí po pravici Boha Otce všemohoucího, odtud přijde soudit živé i mrtvé.

Modlitba Věřím v jednoho Boha…

Další odpovědi
vagra

Křesťanský výklad je ten,že Mesiáš,je Ježíš Kristus,pověřený pomazáním Bohem, k plnění jeho úkolů na zemi.
Jde tedy o jednu a tutéž osobu.

vagra

Ale asi jsem úplně nepochopil otázku.
Odpovídal jsem spíš na to,kdo byl Mesiáš.Někdo by si mohl myslet,že jde o dvě různé osoby.